Spektakle

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko - spektakl sylwestrowy

Już 31 grudnia, gdy niebo nad Warszawą rozbłyśnie pełną paletą barw, w Teatrze Kamienica, w spektaklu „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” będzie można zobaczyć wyjątkową plejadę gwiazd. Najważniejszą noc w roku warto zaplanować już dziś!

Opis spektaklu

Co byś zrobił gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Odpowiedź wydaje się prosta? Nic bardziej mylnego. Każdego bowiem, po pierwszej chwili euforii, mogą najść wątpliwości – i co dalej? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wtedy wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.  

„Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” w reżyserii Tomasza Sapryka, to polska prapremiera francuskiej sztuki „Non a l’argent!” Flavi Coste. Na scenie wyjątkowy zespół aktorski: Michał Meyer jako „szczęśliwy” zwycięzca, Milena Suszyńska w roli jego zirytowanej życiem żony, Marcin Bosak jako wspólnik i niezastąpiony przyjaciel domu, oraz Izabela Dąbrowska w roli mamusi, której „ciągle coś się od życia należy”. 

Długo nie zapomnicie tej sztuki, a postawione w niej pytania będą Państwa bawić, zastanawiać i jednocześnie prowokować do przemyśleń. Bowiem kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno-przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób…

Czas trwania spektaklu: 120 minut (z przerwą).

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

W ramach spektaklu, Teatr Kamienica, zapewnia lampkę wina i przekąski w cenie biletu.
Godz. 18:00 - przekąski i lampka wina serwowane będą przed spektaklem.
Godz. 21:30 - przekąski i lampka wina serwowane będą przed oraz po spektaklu.

 

Twórcy

Autor:
Flavia Coste
Reżyseria:
Tomasz Sapryk
Tytuł oryginału: "Non a l'argent"
 
Tłumaczenie: Witek Stefaniak
 
Scenografia: Witek Stefaniak
 
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
 
Kierownik produkcji: Andżelika Piechowiak
 
Asystentka reż.: Marta Gieżyńska
 
Charakteryzacja: Izabela Janhz-Zuba
 
Produkcja: Agencja Produkcyjna PALMA