Spektakle

W obronie jaskiniowca

Powrót legendarnej komedii w brawurowym wykonaniu Emiliana Kamińskiego. Spektakl „W obronie jaskiniowca”, na życzenie widzów znów może cieszyć warszawską publiczność... To sztuka, która uzależnia, a rekordzistka obejrzała przedstawienie aż 48 razy! 

Opis spektaklu

Po latach przerwy Emilian Kamiński wcielając się we współczesnego jaskiniowca demaskuje zawiłości relacji damsko-męskich, które niewiele zmieniły się od czasów pierwotnych.

Kobiety i mężczyźni nie mają łatwego życia, zwłaszcza razem. „W obronie jaskiniowca” to ONE MAN SHOW, który przy akompaniamencie widowni bezlitośnie rozprawia się ze stereotypami na temat związków, małżeństwa oraz przywar płci pięknej i tej nieco brzydszej. Pomimo całego rozwoju cywilizacji, lotów w kosmos, klonowania, coraz szybszych komputerów, rozwój uczuć i praw rządzących naturą człowieka nie następuje tak szybko, pomimo że człowiek zamienił jaskinię na przytulne i nowoczesne M4.

Spektakl „W obronie jaskiniowca” grany jest obecnie w 150 miastach w 30 krajach na całym świecie. Teatr Kamienica wznowił przedstawienie specjalnie na życzenie widzów, dzięki licencji Theatr Mogul z Islandii.

Czas trwania: 100 min. z przerwą.

Twórcy

Autor:
Rob Becker
Reżyseria:
Emilian Kamiński
Scenariusz na podstawie sztuki: Roba Beckera
 
Współpraca literacka: Dorota Kamińska i Mariusz Arno-Jaworowski
 
Reżyseria i wykonanie: Emilian Kamiński
 

Obsada