Spektakle

Walentynki 2021 - "Kobiety kontra mężczyźni"

Wielki powrót Dzikuski i Jaskiniowca! Kulturalne, niesamowicie energetyczne zderzenie zupełnie różnych światów – kobiecego i męskiego specjalnie na Walentynki. Ekstremalne połączenie dwóch przezabawnych, komediowych spektakli, podczas których na tapet, z przymrużeniem oka, wzięte zostają zachowania i niedoskonałości płci przeciwnej. 

Opis spektaklu

Mój Dzikus” to pełna niespodzianek podróż do źródeł kobiecości, w którą widzów spektaklu zabiera Justyna Sieńczyłło.  Sztuka ta, w niezwykle humorystyczny sposób prowadzi przez zawiłe drogi kobiecej natury i pokazuje, że bycie tak zwaną "szyją" w codziennych realiach wcale nie jest takie proste.

W obronie Jaskiniowca” zaś, to wyprawa głąb męskiej natury, której tajniki w niezwykle humorystyczny sposób zdradza Emilian Kamiński. To legendarny spektakl Teatru Kamienica, który zagrany już ponad 1000 razy zawsze kończy się owacjami na stojąco. 

Połączenie spektakli tworzy niespotykane show, w którym jak w krzywym zwierciadle dostrzec siebie mogą zarówno szanowne przedstawicielki, jak i dostojni przedstawiciele obu płci. W te wyjątkowe Walentynki to najlepsza z możliwych opcji dla prawdziwych miłośników teatru. 

Twórcy

Reżyseria:
Emilian Kamiński