Spektakle

Czarna Komedia - spektakl sylwestrowy

Już 31 grudnia, gdy niebo nad Warszawą rozbłyśnie pełną paletą barw, w Teatrze Kamienica, w spektaklu "Czarna Komedia" zobaczyć będzie można wyjątkową plejadę gwiazd. Najważniejszą noc w roku warto zaplanować już dziś!

Opis spektaklu

Na największej ze scen Kamienicy zaprezentujemy hit teatralny - spektakl  „Czarna komedia”. Sztuka autorstwa Petera Shaffera to jedna z najczęściej grywanych komedii na świecie. Fenomen tego przedstawienia polega m.in. na odwróconej logice: kiedy na scenie gaśnie światło, aktorzy poruszają się swobodnie jakby w ich świecie panowała jasność, kiedy jednak na scenie zapalają się reflektory, wszyscy bohaterowie „wpadają w ciemność” i poruszają się po omacku, stąd komiczność sytuacji i całe serie pomyłek. Na deskach Sceny Orla wystąpią tego wieczoru: Anna Jarosik, Elżbieta Jarosik, Marta Wierzbicka, Sebastian Konrad, Jacek Kopczyński, Piotr Ligienza, Jan Wieczorkowski oraz Piotr Zelt.

Więcej o spektaklu tutaj.

O wysublimowany smak sylwestrowych wydarzeń zadbają najlepsi kucharze restauracji Nasza Warszawa. W ramach spektaklu, Teatr Kamienica zapewnia lampkę wina oraz przekąski w cenie biletu.

 

Twórcy

Autor:
Peter Shaffer
Reżyseria:
Tomasz Sapryk
Tytuł oryginału: Black Komedy
 
Tłumaczenie: Małgorzata Semil
 
Scenografia: Witek Stefaniak
 
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
 
Współpraca kostiumograficzna: Aleksandra Dzióbek
 
Choreografia: Paulina Andrzejewska - Damięcka
 
Produkcja: Agencja Produkcyjna Palma Sp. z o.o.