Aktualności

Aktualnosc l tydzien z dreszcykiem 5  1

Tydzień z dreszczykiem

Przerażające wieści! Jeśli baliście się, że pewnego dnia duchy przedwojennej Warszawy obudzą się i zaczną spacerować między nami, budziliście się w środku nocy zlani potem i przekonani, że wampiry, upiory i strzygi nawiedziły Wasz ukochany Teatr Kamienica – Wasz najgorszy koszmar właśnie się spełnia

Już 20 października Teatr Kamienica zamieni się w stary, nawiedzony hotel. Buszując po teatrze (jeśli się odważycie) odkryjcie mroczne, klimatyczne zakamarki przygotowane przez nasz zespół artystyczny, skosztujecie niesamowicie smacznych słodkości oraz drinków ze specjalnie przygotowanej na tę okazję karty, a także zrobicie sobie złowieszcze selfie (o ile oczywiście nie jesteście wampirami).

W repertuarze czekają na Was przerażająco dobre spektakle, m.in.:

Upiór w kuchni” – horror, komedia i kryminał w jednym, a wszystko okraszone klimatem rodem z powieści Agaty Christie. Ten pensjonat na uboczu nawiedzają nie tylko duchy…

“Kobieta, która ugotowała męża” – makabryczna tragikomedia, w której najbardziej przerażające okażą się najbliższe osoby.

“Czarna komedia” – boicie się ciemności? Ta komedia z pewnością oswoi Was z tym lękiem!

 

Jak wziąć udział?

1) Przyjdź na dowolny spektakl między 20 a 30 października i w trakcie przerwy zwiedzaj specjalnie przygotowane zakamarki teatru!

2) Po prostu przyjdź do teatru w godzinach pracy Kawiarni przystanek Kamienica między 20 a 23 lub 26 a 30 października. Złap kawę na rozgrzanie i zanurz się w naszej strefie z dreszczykiem!

Godziny pracy kawiarni:

Pon.-czw. 7.00-19.00 (w dni spektaklowe do 20.30)

Pt 7.00-22.00

Sob.-Nd. 10.00-22.00

 

KONKURS! Do wygrania podwójne zaproszenie na spektakl.

1) Zrób sobie selfie lub dowolne zdjęcie/film w naszej Strefie z dreszczykiem.

2) Opublikuj story lub post na Instagramie lub film TikToku.

3) Oznacz nasz profil.

4) Spośród nadeslanych propozycji wyłonimy najciekawszą, której autorkę lub autora nagrodziny podwójnym zaproszeniem do teatru.

5) Wyniki zostaną ogłoszone do 4 listopada 2024.

 

Mroczne pozdrowienia!

Wasza upiorna ekipa Teatru Kamienica