Aktualności

Aktualnosc l gramy w wakacje 2024 1

Gramy w wakacje!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Nie czekaj do ostatniej chwili i już dziś zaplanuj swój urlop razem z nami. Przygotowaliśmy dla Was wiele gorących propozycji, które wprowadzą Was w wakacyjny nastrój i "zapalą słońce" w Waszych sercach, nawet w pochmurny dzień.

"Petarda" Hit sezonu 2023/2024! Gdy chłodzi się szampan, towarzyszy piękna kobieta, a za oknami rozpościera się bajkowy górski krajobraz, jedyne, co może pójść nie tak, to... wszystko! Orzeźwiająca propozycja, która wprowadzi Was w szampański humor. Gramy 22 i 23 czerwca, 19 i 20 lipca oraz 23 i 24 sierpnia.

"Czarna komedia" Jeśli marzysz o zagranicznych wojażach i niecodziennych spotkaniach, to ta propozycja jest wprost idealna! Komedia autorstwa Petera Shaffera to jedna z najczęściej grywanych komedii na świecie, jej fenomen polega na odwróconej logice oświetlenia. Uważaj! W ciemności może zdarzyć się wszystko... Gramy 6 i 7 lipca.

"Metoda na wnuczka" Nie ma to jak odrobina szaleństwa podczas wakacji. A najlepiej o tym wiedzą pełne wigoru emerytki. Zagadkowe telefony, kuszący świat reklam i tajemniczy adorator – ta totalnie zakręcona komedia rozbawi do łez każdego bez względu na PESEL! Gramy 12 i 13 lipca oraz 31 sierpnia.

"Teściowe wiecznie żywe" Przepis na udany urlop? Zdecydowanie z dala od teściowych. Jednak co, jeśli nadopiekuńcze mamuśki czają się na każdym kroku i nie pozwalają na życie "własnym życiem"? Pełna czeskiego humoru i absurdalnych zbiegów okoliczności "lekko" muzyczna komedia, która przedstawia skomplikowane relacje rodzinno-miłosne z lekkością i ciepłem. Gramy 26 i 27 lipca oraz 29 i 30 sierpnia.

To tylko niektóre z naszych wakacyjnych przebojów, pełny repertuar znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy do Kamienicy, z nami wakacje nie mogą się nie udać!