Sylwester 2018

Już 31 grudnia, gdy niebo nad Warszawą rozbłyśnie pełną paletą barw, na trzech scenach Teatru Kamienica zobaczyć będzie można wyjątkową plejadę gwiazd. W ramach sylwestrowej, teatralnej uczty zaserwujemy Państwu iście wyborne spektakle.

Opis spektaklu

Na największej ze scen Kamienicy zaprezentujemy sztukę „Tresowany mężczyzna”, na podstawie bestsellerowej powieści „Der dressierte Mann”, Esther Vilar. Niezwykle śmieszny, a zarazem mądry spektakl z przymrużeniem oka traktuje o kobietach, mężczyznach i związkach. Na deskach sceny Orla, tego wieczoru wystąpią: Marta Chodorowska, Katarzyna Kwiatkowska, Justyna Sieńczyłło i Adam Serowaniec.

Scena Elitarna, zaprasza natomiast na spektakl „Wszystko o mężczyznach”.  Tutaj, w kameralnej atmosferze, trzech aktorów z ogromną pasją przedstawi wyzwania, jakie stawia przed nimi współczesny świat. W niezwykle dowcipnych sytuacjach i błyskotliwych dialogach będzie można zobaczyć: Michała Lesienia, Arkadiusza Janiczka i Marcina Kwaśnego.

W historycznym i jednocześnie niezwykle nastrojowym miejscu Teatru Kamienica, czyli na scenie Piwnica Warsza odbędzie się „Sylwestrowy Wieczór Kabaretowy Emiliana Kamińskiego”. Pełen przezabawnych anegdot i wyśmienitych żartów występ dedykowany jest wszystkim, którzy tego wieczoru postawić chcą na dobry humor i nieszablonową rozrywkę.

O wysublimowany smak sylwestrowych wydarzeń zadbają najlepsi kucharze restauracji Nasza Warszawa. W ramach sztuk „Tresowany mężczyzna”, „Wszystko o mężczyznach” i „Sylwestrowy Wieczór Kabaretowy Emiliana Kamińskiego” (występ o godz. 18.00), Teatr Kamienica zapewnia lampkę wina oraz przekąski w cenie biletu. Dodatkową atrakcją drugiej odsłony wieczoru kabaretowego (występ o godz. 21.30) będzie wykwintna, serwowana kolacja, a do niej dedykowana butelka wina w prezencie.

Najważniejszą noc w roku warto zaplanować już dziś!